15.9.2017 - 24.9.2017 - Registrace na kurzy CTVS

17. – 19. října: Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

ŠANCE je třídenní veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy Vysoké školy ekonomické v Praze.

V rámci doprovodného programu můžete  konzultovat svůj podnikatelský záměr, vyzkoušet si koučink (úterý), probrat své CV/LinkedIn profil (středa) s odborníky z praxe, nechat se vyfotit na CV (čtvrtek) a každý den můžete soutěžit o hodnotné ceny. Každý den se na veletrhu představí jiné společnosti, celkem se na vás těší zástupci více než stovky firem. Také se můžete zapojit do projektu "Práce na míru", i tam budou vystavující po veletrhu hledat své nové zaměstnance a kolegy.

Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE proběhne ve dnech 17. – 19. 10. 2017 v době 10:00-16:30 hod v 1. a 2.patře RB.

Veškeré informace o veletrhu najdete na sance.vse.cz.