4.11.2017 - Den s VŠE 2017

27. dubna: Evropský den na VŠE „Evropská unie a nový obchodní řád“ (CES FMV)

Zveme vás na 9. Evropský den, který organizuje Centrum evropských studií na Vysoké škole ekonomické v Praze ve spolupráci s nadací Konrad Adenauer Stiftung Praha.

Tématem letošního ročníku je "Evropská unie a nový obchodní řád“. Akce proběhne v rámci dvou panelů, během nichž se bude diskutovat o Evropě jako obchodní síle, jejích ambicích, (ne)úspěších, ale i akceschopnosti vzhledem k vývoji v Evropě a ve světě.

Na konferenci vystoupí např. Barbara C. Richardson (velvyslankyně Kanady v ČR), Jolana Mungengová (Evropská komise, kabinet komisařky pro obchod C. Malmström), Galina Kolev (Institut pro německé hospodářství, Kolín nad Rýnem), Petr Zahradník (člen Evropského hospodářského a sociálního výboru) a další zajímaví hosté.

Na akci je nutné se registrovat.

Evropský den na VŠE uskuteční ve čtvrtek 27. dubna 2017 od 15:30, tradičně v prostorách Akademického klubu.

Více informací: http://fmv.vse.cz/evropsky-den-na-vse-evropska-unie-a-novy-obchodni-rad/