Agilní management

Rádi bychom vám nabídli možnost doplňkového vzdělání v podobě kurzu s názvem „Agilní management“, který vás uvede do této problematiky se zaměřením na základy agilních technik v rámci vývoje IT systémů či aplikací, marketingu a dalších dílčích součástí jakékoli firmy.

Kurzem vás povede Daniel Jerman, specialista na vývoj virtuální reality, umělé inteligence, který řídí projekt VRUT v rámci vývoje prototypů a modelů ve ŠKODA Auto, a.s. v Mladé Boleslavi. Jeho zkušenosti však nejsou svázané jen s automotivem, nýbrž i s video-herním průmyslem, kde řadu let působil jako Head of Digital marketing. Více na LinkedInu.

Výsledky učení:
Po úspěšném absolvování kurzu by měli být účastníci schopni základně porozumět agilním technikám, jejich filozofii, využití v managementu a základně tyto techniky aplikovat.

Kurz se skládá z pěti přednášek. Výuka bude probíhat od 19. září 2018 každou středu od 18:00 do 19:30 hod. místnost ve Staré budově SB408.

Harmonogram:
středa 19. září: Úvod do agilní problematiky
středa 26. září: Agilní metodiky v praxi
středa 3. října: Hlubší porozumnění SCRUMU
středa 10. října: Klíčové role ve SCRUMU
středa 17. října: Cvičení (user story, backLog, story points)

Kapacita kurzu je 40 osob. Kurzy jsou pro absolventy VŠE bezplatné. Absolvent má nárok na jeden kurz v rámci doplňkového vzdělání. Žádné pomůcky nejsou ke kurzu potřeba. Blok či PC na poznámky je dobrovolný.

Přihlášení do kurzu je závazné! zde.