13. listopadu 2019 Absolventská středa: Efektivita a spokojenost

Zveme vás 13. listopadu od 18:00 na přednášku v rámci projektu Absolventské středy na téma „Efektivita a spokojenost“, kterou představí Ing. Jiří Doležal*, absolvent Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a spoluzakladatel motivačního diáře DOLLER, zakladatel společnosti UNIVERSY.

Kdy: středa 13. listopadu 2019, od 18:00
Kde: v Rajské budově v aule RB 211 na VŠE na Žižkově
Bezplatná registracezde

Anotace přednášky:
Každý z nás je neustále pod nějakým tlakem. Pořád po nás někdo něco chce. Lepší známky, lepší výkon, více práce. „To dáš, to zvládneš!“ je sice super, ale nás vždy zajímalo, jak toho docílit. A právě o tom je přednáška.

V rámci přednášky se dozvíte:

• Jak funguje mozek (jen nutný základ)
  • Jak být efektivní (a přitom si to užít)
  • Jak mít víc energie (a k tomu ušetřit za Redbully)
  • Jak se efektivně učit (zapomeňte na biflování)
  • Jak lépe zvládat své náročné povinnosti
  • Jak zužitkovat drahocenný čas a tím pádem být spokojený

* Ing. Jiří Doležal
Spoluzakladatel projektu motivačního diáře DOLLER, doktorand oboru Finance na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a zakladatel vzdělávací platformy Universy. Během studií působil v akademickém senátu, účastnil se studentských i vědeckých soutěží, stáží u nás i v zahraničí, což dalo vzniknout jeho nezorganizovanosti. Uvědomil si, jak klíčové je být nastaven na celoživotní vzdělávání, znát sebe, mít dobrou sebeorganizaci, disciplínu a zároveň umět se zastavit a načerpat novou energii. Založil proto společnost Universy, která si klade za cíl vzdělávat a šířit moderní dovednosti v digitální době.

Více o projektu Absolventské středy zde.
Těšíme se na setkání