15. listopadu VŠE hledá i letos talenty mezi absolventy

VŠE hledá talent 2018! Další ročník populární soutěže proběhne 15. listopadu jako obvykle ve Vencovského aule od 19:00. Do soutěže oceňující

schopnosti, které během studia či působení na škole nemohou tolik vyniknout, se mohou hlásit studenti VŠE, absolventi, pedagogové a další zaměstnanci VŠE.

Umíte zpívat, tančit, hrát na hudební nástroj, kouzlit nebo máte talent na jinou činnost? Přihlaste se do 8. listopadu 2018. Soutěž probíhá ve třech kolech:

• sobota 10. listopadu – první kolo bez diváků
  • čtvrtek 15. listopadu od 19:00 ve Vencovského aule – semifinále za přítomnosti diváků a poroty, v níž zasedne paní rektorka spolu se zástupci fakult a pracovišť VŠE
  • pondělí 3. prosince – finále během Plesu VŠE v Lucerně

Podrobné informace k soutěži včetně pravidel naleznete ZDE

A pokud se nechcete do soutěže zapojit přímo na jevišti, přijďte soutěžící podpořit do hlediště. Po akci budeme pokračovat neformálním setkáním v Bowling Clubu – Bořivojova 783/83.

Těšíme se na vás!

Foto z předchozích ročníků soutěže