Absolventská středa: Role leadershipu v dnešní době /25. 5./

Zveme vás 25. května od 18:00 na HYBRIDNÍ přednášku (online/osobní účast*) v rámci projektu Absolventské středy na téma Role leadershipu v dnešní době, kterou povede Ing. David Peška**, absolvent Fakulty mezinárodních vztahů a mentor. Přednášku uvede Ing. Radek Čajka, Ph.D., proděkan Fakulty mezinárodních vztahů. Po akci se uskuteční neformální setkání s drobným rautem.

Kdy: středa 25. května 2022, od 18:00
Kde: osobně v RB 211 na VŠE / online v MS Teams
Nutná bezplatná registrace předem zde

Zaměření přednášky: Leadership může být skutečným klíčem k úspěchu týmu, proto není divu, že se o něj všichni tak zajímají. Dá se ale leadership naučit? David je přesvědčen, že ano. Podělí se s Vámi o svůj osobní příběh z praxe, jak pracoval s týmem, aby udržel jeho dlouhodobou výkonnost, a jak pomáhal jiným leaderům růst. Víte, jaké jsou vlastnosti skutečného leadera a jak se liší od manažera? Zajímá Vás, bez čeho by leader nemohl existovat, anebo se chcete dozvědět, jak správně vést svého šéfa…? Pak se ve středu 25. května 2022 v 18:00 zúčastněte setkání v rámci Absolventské středy VŠE.

Více o projektu Absolventské středy
Těšíme se na setkání!

** Medailonek Ing. David Peška

David Peška zahájil svou bohatou kariéru ve finančním sektoru již během druhého ročníku studia na Fakultě mezinárodních vztahů. Měl příležitost vést velké firemní transformace i početné obchodní týmy. Povedlo se mu dosáhnout mnoha úspěchů, a přitom si zachovat radost z práce, týmovost a pozitivní přístup. Leadership je jeho srdcovka 😊 Má díky tomu za sebou mnohaleté zkušenosti i v oblasti koučování a mentoringu. Oběma disciplínám se věnuje přes 10 let. Od roku 2019 působí jako mentor v rámci Alumni mentoringu, kde je zároveň členem Alumni Advisory Boardu. David tráví svůj volný čas nejraději s rodinou a přáteli. Má rád výšlapy do přírody, kolo, lyže, volejbal a nově trénuje děti basket.

* Na základě režimových covid opatření ve vnitřních prostorách VŠE.