27. února 2019 Absolventská středa: „Blízký východ očima zahraničního zpravodaje ČT“

Česká televize a Fakulta mezinárodních vztahů na VŠE v Praze Vás zvou na debatu s Jakubem Szántó „ Blízký východ očima zahraničního zpravodaje ČT“.

Jakub Szántó je televizní reportér a novinář, mimo jiné držitel prestižní Ceny Ferdinanda Peroutky. Od roku 2013 působil jako stálý zahraniční zpravodaj České televize na Blízkém východě, odkud přinášel ty nejaktuálnější informace, zprostředkovával  dramatické zážitky z frontových linií, míst teroristických útoků i státních převratů a revolucí.

Chcete se dozvědět, co obnáší práce válečného reportéra i to, jak komplikovaná je situace na Blízkém východě? Zúčastněte se 27. února 2019 v 18 hodin debaty na VŠE v Praze v Rajské budově v aule RB101.

Více o projektu Absolventské středy zde.

Na akci je třeba se dopředu bezplatně registrovat zde. V případě dotazů či dodatečných registrací se prosím obraťte na Ing. Markétu Lipavskou, email: marketa.lipavska@vse.cz

Těšíme se na setkání