26. září Absolventská středa: 50 odstínů stress managementu – techniky a tipy jak předejít vyhoření

Zveme Vás v rámci projektu Absolventské středy na přednášku 26. 9. 2018 od 18:00 do 19:30 hodin v Rajské budově VŠE na Žižkově v posluchárně RB211.

Téma přednášky je „50 odstínů stress managementu – techniky a tipy jak předejít vyhoření“, kterou představí absolvent VŠE Ing. Jaroslav Petrů*, profesní kouč a business poradce. Více na LinkedInu.

Na akci je třeba se dopředu bezplatně registrovat zde.

Těšíme se na setkání

 

Jaroslav Petrů je profesionálním koučem a více než 20 let pracuje v oblasti Business Developmentu. V roce 2004 založil pobočku irsko-anglickému holdingu Markland Group. Do konce roku 2016 byl jednatel, generální ředitel, člen představenstev a dozorčích rad a řídil mimo jiné i projekt – Obchodní dům Kotva. Dnes se zabývá poradenstvím v oblasti strategických investic, developmentu a vyváženého managementu. Vystudoval Podnikový management na Vysoké škole ekonomické a Mezinárodní management na Central College v Sydney. Pedagogicky a vědecky se zaměřuje na oblast Leadership Developmentu a jako interní doktorand oboru Podniková ekonomika a management na VŠE aktuálně zkoumá strategie zvládání zátěže u organizačních lídrů a nastavuje efektivní intervenční rozvojové programy v oblasti stress managementu a prevence vyhoření.