Den otevřených dveří francouzsko-českého programu MBA se koná v úterý 10. března a 7. dubna

VŠE v Praze otevírá ve spolupráci s velvyslanectvím Francouzské republiky již 30. ročník programu MBA pro frankofonní absolventy vysokých škol. Jedná se program typu double degree. Posluchači absolvováním studia získávají diplom MBA Vysoké školy ekonomické v Praze a zároveň francouzský státní diplom „Master Management et Administration des Entreprises“. Program MBA je roční a je koncipován tak, aby bylo možné výuku absolvovat i v rámci pracovního procesu. Díky podpoře francouzské vlády je program MBA cenově dostupný, školné za tento mezinárodně uznávaný kurz je stanoveno na 60 000 Kč. Studijním program je také akreditován Českou asociací MBA škol CAMBAS.

Dovolujeme si Vás pozvat na Dny otevřených dveří: úterý 10.3. a 7.4.2020 od 17,00 na RB 546 (5. patro Rajská budova).
Uzávěrka přihlášek: 15.5.2020
Více informací: iftg.vse.cz, martina.poussin@vse.cz