14. prosince ONLINE FMV Alumni chat: Inside the US Election

V den, kdy se sejdou volitelé a budou písemně hlasovat o novém prezidentovi USA si pro Vás FMV Alumni Club připravil webinář „Inside the US Election 2020“. Naše absolventka a členka Board of Alumni Kristina Tůmová zpravodajsky pokrývala maraton posledních dní prezidentské kampaně a následně samotný volební den pro CNN Prima News. Její postřehy doplní také naše absolventka, Američanka, Recruiting Manager v School of Nursing, University of Michigan a dobrovolnice ve volební místnosti v Michiganu u prezidentských voleb 2020 Carena Townsend.
Jaký je český vs. americký pohled na věc? Co nejvíc šokujícího Kristina v USA zažila? Jaké jsou příběhy z volebních místností? A jak vnímali volby samotní Američané?

Připojte se k webináři přes MS Teams v pondělí 14.12. od 19:30. Více informací zde.

Těšíme se na Vás!