Projekt ALIVE ALUMNI: digitální průkazy pro absolventy zdarma

Společnost GTS ALIVE Czech Republic, která v rámci dlouhodobých vztahů s univerzitami a vysokými školami spolupracuje na výdeji spojeného průkazu studenta a ISIC, nabízí projekt ALIVE ALUMNI.

Hlavní vizí projektu je program poskytující benefitní a komunikační platformu pro absolventy i univerzity všech oborů i věkových skupin. Produktem je digitální průkaz ALIVE ID ABSOLVENT v aplikaci ALIVE APP. Průkaz je aktivovaný v aplikaci v okamžiku úspěšné promoce a bez další revalidace.

Průkaz je možné využít:

• Mimo univerzitu – síť více než 500 benefitních partnerů po celé ČR, šíroké spektrum benefitů a slev: jídlo a pití, kultura, vzdělávání, sportovní aktivity, doprava, cestování, zábava, relax
  • V rámci alma mater – vstup do knihovny, na přednášky, jazykové kurzy, eventy, ubytování

Výhody:

• Zdarma pro absolventy (držitele ISIC)
  • Platnost: vždy od data vydání do konce kalendářního roku, s následným automatickým prodloužením o dalších 12 měsíců
  • Síť více než 500 benefitních partnerů po celé ČR
  • Aktualizace údajů přes profil (např. změna příjmení)

Projekt je otevřený pro nové i dřívější absolventy. Výdej průkazů bude probíhat formou notifikačního e-mailu s  podrobnými informacemi a také prolink, kde absolvent odsouhlasí poskytnutí údajů pro účely vytvoření průkazu ALIVE ID ABSOLVENT.

Noví studenti žádající o spojený průkaz studenta + ISIC budou informování, že součástí je rovněř následný digitální průkaz ALIVE ID ABSOLVENT, a po odsouhlasení bude vytvořen automaticky.