První datové MBA

Fakulta informatiky a statistiky ve spolupráci s KPMG otevírá program Data & Analytics for Business Management, které je prvním datově orientovaným MBA programem ve střední Evropě. Program učí, jak propojovat data, analytiku a business do jednoho celku a s jejich pomocí řídit inovace a transformaci firem. MBA program je určen pro všechny úrovně managementu firem, které chtějí využít potenciál dat pro rozvoj podnikání. Program je dále určen pro datové odborníky, kteří chtějí rozšířit svoje znalosti do oblasti řízení datově orientovaných firem.

MBA program trvá 3 semestry (1.5 roku), je vyučován v češtině pro 15 studentů poprvé od září 2019 a jeho absolventi získají titul Master of Business Administration.

Více informací naleznete na webu MBA programu.