Rezervujte si místo na kurzech pro veřejnost, které nabízí VŠE

Vysoká škola ekonomická v Praze dlouhodobě nabízí v rámci celoživotního vzdělávání kurzy pro jednotlivce i firmy. Jednotlivé fakulty realizují krátkodobé i dlouhodobé vzdělávací programy pro odbornou veřejnost v oblasti managementu, marketingu a prodeje, personálního řízení, multimédií, oceňování majetku atd. Během jednoho či více dní, v závislosti na koncepci kurzu, mají zájemci možnost osvojit si konkrétní problematiku pod vedením špičkových odborníků z praxe a vzdělávání. Mezi účastníky kurzů patří jednotlivci i kolektivy z renomovaných komerčních firem, neziskových organizací či institucí vládního sektoru.

V aktuální nabídce naleznete např. krátkodobý kurz Úvod do procesů správy dat (11. 6. 2019), který realizuje Fakulta informatiky a statistiky. Kompletní přehled krátkodobých kurzů a jejich obsahu je k dispozici ZDE.

Z nabídky dlouhodobých kurzů můžete zvolit např. Controlling jako nástroj efektivního řízení podniku (18. 10. 2019 – 13. 6. 2020). Aktuální nabídku dlouhodobých kurzů naleznete ZDE.