Spolupráce s VŠE: Jak se můžete zapojit do spolupráce jako absolvent?

Jak se můžete zapojit do spolupráce s VŠE jako absolvent? Ať už jste čerství absolventi nebo zkušení manažeři s několikaletou praxí v oboru, možností spolupráce je mnoho, např.:

• uspořádat odbornou přednášku,
  • pro své spolužáky v rámci Absolventských střed,
  • pro studenty v rámci výuky,
  • koučování / mentoring studentů,
  • vedení / oponování závěrečných prací,
  • spolupráce s univerzitou na výzkumu,
  • vést studentské odborné praxe / stáže,
  • stát se členem odborné komunity,
  • účastnit se networkingových akcí,
  • stát se členem fakultních absolventských klubů,
  • aktivně se podílet na akcích pro absolventy v rámci Alumni boardu,
  • stát se absolventským ambasadorem VŠE,
  • sponzorování aktivit spolupráce s absolventy.

*Škola ve spolupráci s fakultami pořádá odborná setkání na zajímavá témata v rámci Absolventských střed. Tyto odborné akce se konají každou poslední středu v měsíci během semestru. Po odborné přednášce většinou následuje neformální část určená pro networking s ostatními spolužáky z oboru.

V Absolventském portálu v sekci Správa profilu si můžete nastavit, zda máte zájem o spolupráci s učiteli, studenty nebo vašimi spolužáky na VŠE. Absolventský portál je kontaktní platforma, na které VŠE buduje síť absolventů. Slouží především k udržení kontaktu s vaší alma mater a vašimi spolužáky a zároveň podporuje spolupráci.

Máte zájem o zapojení do spolupráce s VŠE? Napište nám na e-mail absolventi@vse.cz.