VŠE Alumni Golf Tour /17. 6./

Jste absolventkou či absolventem VŠE, a zároveň hrajete golf nebo Vás láká příjemně strávené odpoledne s dalšími absolventy v golfovém prostředí? Představujeme Vám již druhý ročník VŠE Alumni Golf Tour.

Kdy? 17. června 2023 v čase 10:00 – 16:00
Kde? Na hřišti Golf Club Mstětice (Zeleneč, Praha-východ)
Kdo? Absolventi VŠE vlastníci zelenou kartu či nadšení začátečníci, kteří by si rádi golf vyzkoušeli v rámci golfové akademie.

V případě zájmu o účast na akci se prosím zaregistrujte zde.

Kapacita turnaje je 60 hráčů. V případě naplnění kapacity se můžete stále přihlásit jako náhradník, při uvolnění kapacity Vás budeme informovat o Vaší možné účasti.

Akce je pro absolventy zpoplatněna částkou 550 Kč na účastníka. Po úspěšné registraci účastník obdrží e-mail s dalšími informacemi a pokyny k platbě. Před konáním turnaje přijde všem registrovaným účastníkům informační e-mail s detaily akce.

Začátečníci, kteří se zúčastní golfové akademie, projdou všemi aspekty hry. Seznámí se základními údery na driving range, chippingu a puttingu. V průběhu akce se dále seznámí s golfovým vybavením, prohlédnou si hřiště a jeho části a zároveň poznají základy pravidel golfové hry. Účastníkům bude poskytnuto golfové vybavení a neomezené drivingové míčky. Golfovou akademii povedou profesionální trenéři a bude zakončena puttovací soutěží.

Samotný golfový turnaj pro hráče se zelenou kartou proběhne podle golfových pravidel, soutěžního řádu České golfové federace a místních pravidel. Samozřejmostí je i dodržování golfové etikety. Soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích, které budou rozděleny podle pohlaví a výše HCP. Bodovat se bude podle systému Stableford. Turnaj je vypsaný na webových stránkách ČGF, kde naleznete bližší informace týkající se pravidel turnaje.

Součástí akce bude také doprovodný program se soutěžemi (longest drive a nearest to pin) o zajímavé ceny. Nebude chybět ani catering zajišťovaný přímo na golfovém hřišti či profesionální fotografování v průběhu celého dne. Po skončení turnaje proběhne slavnostní vyhlášení a předání cen nejlepším hráčům.

První ročník VŠE Alumni Golf Tour se uskutečnil v květnu minulého roku na hřišti Golf & Country Club Hodkovičky. Reportáž z předešlého ročníku naleznete na následujícím odkazu.

Jménem Absolventského a Eventového centra VŠE se těšíme na Vaši účast.

VŠE Alumni Golf Tour /17. 6./