VŠE Family Business Club na téma: Převzetí rodinné firmy bez přípravy aneb jak může být sestra bratrovi strategickým poradcem /2. 5./

Podnikají vaši rodiče? Ať už jste v tom s nimi, plánujete se v budoucnu zapojit nebo vás taková možnost zaujala, přijďte mezi spolužáky a absolventy VŠE zjistit, co takové rodinné podnikání obnáší. Setkání VŠE Family Business Clubu je vždy místem, kde o rodinném podnikání diskutujeme otevřeně a sdílíme své zkušenosti. Přijďte načerpat inspiraci a motivaci. Rádi vás uvidíme!

Setkání proběhne v pondělí 2. května od 18 hodin na VŠE Žižkov. Tématem bude „Převzetí rodinné firmy bez přípravy aneb jak může být sestra bratrovi strategickým poradcem“.

Akce je určena nástupníkům z řad rodinných firem (studentům i absolventům VŠE) a předem se na ni prosím registrujte ZDE.  Na akci vás zve Centrum pro rodinné firmy na VŠE. Pro bližší informace se obraťte na akademického ředitele Ing. Martina Jurka, Ph.D.,MIM.