Den s VŠE

2.6.2012

a

Během své existence se Den s VŠE již stal tradičním setkáním absolventů na půdě Alma Mater. Poslední Den s VŠE se uskutečnil v sobotu dne 20. listopadu 2010 a přivítali jsme na něm více než 1 800 účastníků.

Z důvodu kazdoročního enormního zájmu, kterému již bohužel nemůžeme kapacitně vyhovět, jsme se akci rozhodli přesunout z podzimu na jaro a lehce ji pozměnit tak, aby vhodně doplňovala všechna chystaná setkání a další aktivity.

Den s VŠE se (po pauze v roce 2011) letos uskuteční v sobotu dne 2. června 2012.

Přijďte se opět podívat na VŠE,setkat se se svými bývalými spolužáky i učiteli a prožít příjemné odpoledne a večer s bohatým programem. Těšit se můžete na odborné programy fakult se zajímavými řečníky ze světa ekonomiky a byznysu a vystoupení Miro Žbirky. Nebude chybět ani studentské divadlo, orchestr a gastronomický zážitek.

Více informací, včetně on-line registrace, naleznete na webu www.densvse.cz.

Nezapomeňte se na akci registrovat včas. Počet účastníků je omezen.

Těšíme se na viděnou!