Registrace na Den s VŠE již od pondělí 18.2.

17.2.2013 13.5.2013

a
Neformální setkání absolventů s odborným i společenským programem - Den s VŠE se koná v sobotu dne 18. května 2013 od 16.00 do 22.30 hod.

Tento ročník společenského setkání absolventů je výjimečný tím, že Vysoká škola ekonomická v Praze slaví výročí 60. let od založení.

Přijďte se podívat na VŠE, potkat své bývalé spolužáky i učitele a prožít příjemné odpoledne a večer s bohatým společenským a odborným programem. Každá z fakult si pro Vás připravila zajímavou přednášku na aktuální téma. Těšit se můžete na gastronomický zážitek. Nebude chybět ani vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT, Symfonický orchestr VŠE a studentské filmy i divadla.
Na závěr večera vystoupí trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda.

Cena vstupného je vzhledem k oslavě výročí založení VŠE snížena na 550 Kč. Více informací, včetně on-line registrace, naleznete na www.densvse.cz.