25.4.2018 09:30 - Absolventská středa: DATA FESTIVAL

Soutěž VŠE HLEDÁ TALENT

21.11.2013

V EKONOMECH JE TALENT, JEN HO UKÁZAT.

Talentová soutěž dorazila i na Vysokou školu ekonomickou v Praze a zúčastnit se mohou i absolventi.

Přihlaste se do soutěže, která ocení Vaše schopnosti, které během působení na škole nemohly tolik vyniknout.

Finalisté soutěže vystoupí na reprezentačním Plese VŠE a budou ohodnoceni velmi zajímavými finančními cenami, které do soutěže věnují partneři celé akce.

Škola má tisíce studentů, absolventů i pedagogů. Jsou mezi nimi úspěšní sportovci, tanečníci, hudebníci, komici a další. Cílem této soutěže je ocenit talent, který zůstává v porovnání se zaměřením VŠE poněkud v pozadí.

Ukažte, že ekonomové jsou schopní i v jiných oborech a předveďte své umění a talent před plnou Lucernou.

Soutěž VŠE HLEDÁ TALENT vyhlásila Vysoká škola ekonomická v Praze poprvé v roce 2011. Založila se tím nová tradice, která se v součinnosti s reprezentačním Plesem VŠE bude opakovat každý rok.

Přihlaste se do soutěže, která se bude konat 21. listopadu 2013 na VŠE a jejíž vyvrcholení přijde na Reprezentačním plese VŠE v Lucerně 4. prosince 2013.

Přihlásit se do soutěže můžete již od května 2013 na stránkách: zde