16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Hledat
Pokročilé hledání
26. září – Folklorní baletní skupina z Chile na VŠE

Související stránky

26.9.2013

Ve čtvrtek 26. září 2013 v 19:30 hodin budete mít jedinečnou možnost vidět ve Vencovského aule vystoupení členů folklorní baletní skupiny z Chile BAFOCHI, kteří se poprvé představí v Praze.

Skupina vznikla v roce 1987. Inspiraci čerpá z různých kultur, které tvoří chilský národ. Ve svém repertoáru mají tance a hudbu domorodých kmenů, ale také modernější vystoupení z novodobých dějin. Od svého vzniku tato úspěšná skupina získala mnoho mezinárodních cen, její členové navštívili 40 států světa na 5 kontinentech a mají za sebou více než 5500 vystoupení po celém světě.

Akce bude přístupná i absolventům VŠE, avšak vstup bude omezen kapacitou sálu, proto bude nutná registraceVstup je zdarma.

Budete mít možnost shlédnout všemi barvami zářící šaty 21 tanečníků a tanečnic Bafochi, kteří představí tradiční tance z Chile a skladby písničkářů jako například Violeta Parra a Victora Jara, nebo poezii Pabla Nerudy a Nicanora Parra.

Úvodní slovo pronesou prorektorka VŠE paní Hana Machková, jeho excelence velvyslanec Chile pan Rodrigo Gaete a děkan Národohospodářské fakulty VŠE pan Miroslav Ševčík.