25.4.2018 09:30 - Absolventská středa: DATA FESTIVAL

Reprezentační ples VŠE – doprodej vstupenek

26.11.2014 1.12.2014

Od středy 26. 11. 2014 začne probíhat doprodej posledních vstupenek na Reprezentační ples Vysoké školy ekonomické v Praze. Prodejní místo, které se nachází ve vestibulu menzy VŠE na Žižkově, bude otevřeno 26. – 27. 11. a 2. 12. v čase 8:00 – 18:00.

K dispozici budou zbylé vstupenky na stání i na sezení, které již nebude možné zakoupit skrz síť Ticketpro. V případě vyprodání vstupenek může být doprodej ukončen dříve.

Krátce k programu plesu:
Přijďte si tento rok zaplesat v benátském stylu. Pro návštěvníky, kteří přijdou v maskách, bude soutěž o nejlepší škrabošky.

Brány pražské Lucerny se otevřou 3. prosince 2014 v 19:00. Ples bude slavnostně zahájen o hodinu později. Úvodu se pro tento rok ujme symfonický Orchestr VŠE, který zahraje vídeňské valčíky k poslechu a tanci. Programu bude ve Velkém sále dominovat vystoupení pěti finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT 2014. Krátce před půlnocí čeká na účastníky plesu překvapení, které roztančí celý sál. V Lucerna Music Baru si můžete zatančit na disko a latino rytmy. V Music baru také vystoupí skupina Hypnotica se svojí světelnou show a hudební skupina HitFakers. V Restauraci Hospoda v Lucerně bude až do ranních hodin k dispozici pestré menu studených i teplých jídel a originální míchaný nápoj „Drink VŠE“. Atmosféru restaurace oživí smyčcové kvarteto Bowbreakers.

Program ve velkém sálu skončí v 02:00 a v Music Baru a Restauraci v 05:00.

Více o Reprezentačním plesu VŠE vám prozradí stránka www.plesvse.cz nebo na facebooku https://www.facebook.com/PlesVSE.