28. ledna 2015: Konference na téma Rozvoj a inovace finančních produktů

28.1.2015

Chtěli bychom Vás pozvat na konferenci na téma Rozvoj a inovace finančních produktů – Investiční produkty a služby, penzijní produkty a distribuce, která se koná 28. ledna 2015 od 8.30 do 17.15 hodin ve Vencovského aule na VŠE.

Konferenci pořádá Fakulta financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze, pod záštitou JUDr. Martina Prose, Ph.D., náměstka ministra financí a Prof. Ing. Vladimíra Tomšíka, Ph.D., víceguvernéra ČNB

Konference je zaměřena na aktuální otázky rozvoje a inovace finančních produktů v oblasti investičních produktů, různých variant penzijních produktů a otázkám jejich distribuce, poradenství a finanční gramotnosti. Věnuje se otázkám nových produktů, distribučních cest a jejich praktických dopady na finanční instituce, distributory a spotřebitele v širším kontextu turbulentního vývoje finančního trhu, makroekonomického prostředí a měnících se socio-demografických faktorů. K této problematice přináší konference reprezentativní pře hled názorů z oblasti regulace a dohledu, z praxe finančních institucí a distributorů finančních produktů, z oblasti ochrany spotřebitele a rovněž z pohledu akademické obce.

Konference může nabídnout přínos nejen pro pracovníky bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností či obchodníků s cennými papíry, organizací působící v oblasti ochrany spotřebitele, ale také pro širokou odbornou a akademickou veřejnost.

Zájemci se mohou registrovatdo 26. ledna 2015 na adrese:  www.finance-edu.cz , kde jsou veškeré informace ohledně konference.

PROGRAM KE STAŽENÍ ZDE