Odborná přednáška ředitele agentury CzechTrade pro absolventy FMV VŠE

3.2.2015 18:00

Fakulta mezinárodních vztahů si dovoluje pozvat své absolventy na odborné setkání na téma CzechTrade & faktory úspěšného fungování agentury, na kterém vystoupí generální ředitel agentury CzechTrade a zároveň absolvent FMV Ing. Radomil Doležal, MBA.

Odborné setkání absolventů Fakulty mezinárodních vztahů, respektive bývalé Fakulty obchodní, se koná každý semestr. Absolventi jsou zváni na odbornou přednášku a následnou diskuzi s předními odborníky, na které poté navazuje neformální setkání s bývalými spolužáky a vyučujícími, doprovázené občerstvením.

Přednáška se uskuteční v úterý 3. února 2015 od 18 hodin v prostorách Vysoké školy ekonomické v Rajské budově (RB 209).

Na akci je nutno se předem registrovat, po přihlášení do osobního účtu absolventa Vám je registrační formulář k dispozici zde. Registrovat se můžete do 2. února včetně. Vstup je volný.

Využijte tuto příležitost setkat se se svými spolužáky v rámci odborného setkání na své alma mater.

Těšíme se na setkání s Vámi.