16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Hledat
Pokročilé hledání
Absolventské středy na VŠE: Chybami se člověk učí

Související stránky

8.4.2015

Ve středu 8. dubna 2015 se uskuteční od 18:00 v RB211 další přednáška z cyklu „Absolventské středy na VŠE“. Přednášku na téma "Chybami se člověk učí" povede Ing. Ondřej Krátký. Podtitul přednášky: drtivá většina mladých technologických start-upů zahyne a nikdy se nestihne podělit o příčiny svých neúspěchů. Svět si tak pamatuje jen vítěze a chyby opakuje dále. *Ing. Krátký představí základní chyby, kterých se zatím on a jeho tým dopustili ve vlastním oceňovaném start-upu Liftago.

 

Více zde: http://absolventi.vse.cz/pripravujeme/absolventske-stredy/

Na akci je třeba se dopředu bezplatně registrovat: http://absolventi.vse.cz/registrujte-se/registrace-na-akce-a-do-klubu-absolventu/

Využijte tuto příležitost setkat se se svými spolužáky.

Těšíme se na setkání

* Ing. Ondřej Krátký vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. V 28 letech vyhrál zlato v kreativní mezinárodní soutěži pro mladé Gold Cannes Young Lion –Media Category. Po pěti letech působení  v korporátní sféře ji opustil za účelem podnikání s Martinem Hausenblasem a Jurajem Atlasem. Spolu s nimi založil český start-up Liftago, který má za cíl poskytnout alternativu k vlastním automobilům v centrech měst.