Reprezentační ples VŠE 2015

2.12.2015

Pátý ročník společenské akce Reprezentační ples VŠE navazuje na obnovenou tradici plesů školy. V loňském roce jsme pozvali i Vás, absolventy. Jsme rádi, že jste přišli v hojném počtu a možnost získat vstupenku na ples v rámci členství v Klubu absolventů plánujeme i na letošek.

Reprezentační Ples VŠE 2015 se uskuteční ve středu dne 2. prosince 2015.

Krátce k programu plesu:

dsc_3034Brány pražské Lucerny se otevřou 2. prosince v 19:00. Ples bude slavnostně zahájen o hodinu později. Úvodu se pro tento rok ujme symfonický Orchestr VŠE, který zahraje vídeňské valčíky k poslechu a tanci. Programu budou ve Velkém sále dominovat vystoupení pěti finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT 2015. Krátce před půlnocí čeká na účastníky plesu překvapení, které roztančí celý sál. V Lucerna Music Baru si můžete zatančit na disko a latino rytmy. V Restauraci Hospoda v Lucerně bude až do ranních hodin k dispozici pestré menu studených i teplých jídel a originální míchaný nápoj „Drink VŠE“.

Program ve velkém sálu skončí v 02:00 a v Music Baru a Restauraci v 05:00.

Více o Reprezentačním plesu VŠE vám prozradí stránka www.plesvse.cz.

Zavzpomínat na skvělou atmosféru Plesu VŠE 2012 můžete prostřednictvím videa. Pro ty, kteří na plese nebyli, může být video zároveň pozvánkou na příští ročník.