Den s VŠE

V sobotu dne 16. května 2015 se v prostorách Vysoké škole ekonomické v Praze uskutečnil Den s VŠE - další ročník neformálního setkání absolventů s odborným i společenským programem.

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili, a zároveň bychom Vás chtěli požádat o vyplnění krátkého anonymního dotazníku ohledně Dne s VŠE 2015.
Snažíme se akci neustále zlepšovat a Vaše odpovědi jsou pro nás velmi cenné. Vaše názory a připomínky budeme v příštích ročnících reflektovat.

Během akce byl rozdáván časopis pro absolventy, který byl věnován informování o aktuálním dění na VŠE. Ve formátu .pdf si ho můžete stáhnout zde.

Fotografie z celé akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Další akce, na kterou bychom Vás rádi pozvali, je Reprezentační ples VŠE, který se bude konat v Lucerně ve středu dne 2. prosince 2015. I zde můžete potkat své bývalé spolužáky či vyučující v neformálním prostředí.

Abyste zůstali o dění na VŠE informováni, zaregistrujte se prosím do centrální databáze absolventů absolventi.vse.cz. Díky registraci Vás budeme moci včas informovat o Dni s VŠE, o dalších zajímavých akcích pro absolventy i o různých možnostech spolupráce s Vaší Alma Mater.