Absolventská středa FMV: Význam mezinárodních akreditací vzdělávacích programů pro zaměstnavatele

18.11.2015 18:00

Ve středu 18. listopadu od 18:00 se v RB 211 v rámci projektu Absolventské středy uskuteční přednáška na téma Význam mezinárodních akreditací vzdělávacích programů pro zaměstnavatele, kterou představí doc. Ing. Štěpán Müller, CSc., MBA, děkan Fakulty mezinárodních vztahů, VŠE.

Přednáška bude zaměřena na aspekty mezinárodních akreditací vysokoškolských vzdělávacích programů a institucí, které jsou zárukou schopností a kvalitativních charakteristik jejich absolventů a umožňují tak jejich budoucím zaměstnavatelům rychlou a přehlednou orientaci při přijímání nových zaměstnanců. Doc. Müller čerpá ze svých profesních zkušeností, kterých nabyl jak ve svém působení v privátní sféře, tak i v akademickém prostředí při řízení vysokých škol (Vysoká škola ekonomická, Vysoká škola hotelová, Vysoká škola obchodní), a zároveň jako člen akreditační komise EFMD v Bruselu (European Foundation of Management Development).

Na akci je třeba se dopředu bezplatně registrovat: http://absolventi.vse.cz/registrujte-se/registrace-na-akce-a-do-klubu-absolventu/

Využijte tuto příležitost setkat se se svými spolužáky.

Těšíme se na setkání