Reprezentační ples VŠE 2016

30.11.2016

Šestý ročník společenské akce Reprezentační ples VŠE navazuje na obnovenou tradici plesů školy. V loňském roce jsme pozvali i Vás, absolventy. Jsme rádi, že jste přišli v hojném počtu a možnost získat vstupenku na ples v rámci členství v Klubu absolventů plánujeme i na letošek.

Reprezentační Ples VŠE 2016 se uskuteční ve středu dne 30. listopadu 2016.

Krátce k programu plesu:
Brány pražské Lucerny se otevřou 30. listopadu 2016 v 19 hod. Ples bude slavnostně zahájen o hodinu později. Úvodu se ujme symfonický Orchestr VŠE, který zahraje vídeňské valčíky k poslechu a tanci. Programu budou ve Velkém sále dominovat vystoupení pěti finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT 2016. Celý večer ve Velkém sálu bude doprovázet k tanci Big band Vladislava Brože.

Po celý večer si v Lucerna Music Baru můžete zatančit na disko a latino rytmy. V Restauraci Hospoda v Lucerně bude až do ranních hodin k dispozici pestré menu studených i teplých jídel a originální míchaný nápoj„Drink VŠE“. K poslechu zde bude hrát v půlhodinových blocích smyčcové kvarteto BBQ. Program ve Velkém sálu skončí v 02:00 a v Music Baru a Restauraci v 05:00.

Více o Reprezentačním plesu VŠE vám prozradí stránka www.plesvse.cz.

Zavzpomínat na skvělou atmosféru Plesu VŠE 2012 můžete prostřednictvím videa. Pro ty, kteří na plese nebyli, může být video zároveň pozvánkou na příští ročník.