16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Hledat
Pokročilé hledání
SOUTĚŽ KAPEL NA VŠE i pro absolventy

Související stránky

Máme pro vás soutěž, která je určená pro kapely. Co můžete získat? Finanční odměnu, vlastní koncert v plném Lucerna Music Baru, možnosti vystupovat na akcích VŠE, profesionální zpětná vazba a dáte o sobě vědět do světa showbyznysu.

O soutěž VŠE HLEDÁ TALENT je stále vetší zájem, a proto jsme se ji rozhodli rozšířit o soutěž hudebních kapel. Na jaře 2016 se pořádá první ročník VŠE HLEDÁ TALENT – SOUTĚŽ KAPEL. Přihlašovat se můžete zde do pátku 15. dubna 2016. Ti nejlepší budou vybráni do finále, které proběhne ve čtvrtek 28. dubna ve Vencovského aule od 19:00. Vítězná kapela bude mít koncert před plným Lucerna Music Barem na Plesu VŠE. Nejlepší tři kapely si odnesou nejen hodnotné ceny, ale zviditelní se a mohou být osloveni nabídkami na vystoupení na významných akcích VŠE a partnerů akce.

Účastnit se mohou hudební uskupení, které budou mít dva a více členů. Podmínkou je, že minimálně dva členové kapely musí být studenti, absolventi nebo zaměstnanci VŠE. Mohou se zapojit i účastníci tradiční soutěže VŠE HLEDÁ TALENT.
Více na: http://www.vsehledatalent.cz/soutez-kapel/
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@vsehledatalent.cz.
plakat_kapely_sm