25.4.2018 09:30 - Absolventská středa: DATA FESTIVAL

Jarní koncert souboru Gaudeamus VŠE

Umělecký soubor Gaudeamus působící při Vysoké škole ekonomické v Praze vás zve na pravidelný jarní koncert své muziky.

Jako host programu vystoupí studentský soubor Campanula Bohemica, který navazuje na repertoár souboru Musica Bohemica. Interpetuje převážně české lidové písně v úpravě Jaroslava a Josefa Krčka. Soubor založili v roce 2014 režisérka Magdalena Švecová, dlouholetá členka souboru Musica Bohemica a Marek Janata, vedoucí hudební složky souboru Gaudeamus.

Lidová muzika Gaudeamu VŠE vás zve nejen na samotný koncert, ale i na následné pokračování v předsálí, kde si budete moci zazpívat a zatancovat.

Představení se koná v koncertní a výstavní síni Atrium, Čajkovského 12, Praha 3, Žižkov ve čtvrtek 7. dubna 2016 od 18:30 hod.

Lístky jsou k dispozic v pokladně Atria.

Více informací na: