Doprodej vstupenek na Reprezentační ples VŠE

28.11.2016 11:00

Vysoká škola ekonomická v Praze zve na Reprezentační ples ve stylu 30. let. Ples se koná ve středu 30. listopadu 2016 od 19 hodin v pražské Lucerně. Více o plesu vám prozradí stránka www.plesvse.cz.

Doprodej vstupenek na stání se bude konat 28. listopadu. Vstupenky se budou prodávat ve vestibulu Menzy Italská, VŠE na Žižkově v čase 11:00 - 18:00. Cena vstupenky na stání je stejná jako minulý rok - 350 Kč.

Vstupenku na sezení lze zakoupit na kterémkoliv prodejním místě společnosti Ticketpro po celé ČR. Další možností je rezervace a nákup vstupenky na sezení on-line kliknutím na tento odkaz: https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/694280. Cena vstupenky na sezení je stejná jako minulý rok 500 Kč.

Můžete se těšit na bohatý program, jehož vrcholem bude vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT 2016. Soutěž oceňuje schopnosti a dovednosti, které ekonomové mají vedle svého profesního zaměření, a je otevřena všem studentům, absolventům i zaměstnancům VŠE.

Program:

Úvodu se pro tento rok ujme symfonický Orchestr VŠE, který zahraje vídeňské valčíky k poslechu a tanci. Programu bude ve Velkém sále dominovat vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT 2016. Novinkou je vyhlášení Sportovce VŠE.

Krátce před půlnocí čeká na účastníky plesu překvapení v podobě tance VŠE HAKA (rituál hráčů rugby před zápasem – pro účely plesu byl přizpůsoben a snaží se v lidech probudit hrdost na VŠE). Přijďte to půlnoci na parket. Budeme rádi, když se zapojí celý sál. Bude se jednat o největší skupinovou HAKU v ČR.

V Lucerna Music Baru si můžete zatančit na disko a latino rytmy. Také zde vystoupí skupiny Other Way a Exil 51.

Další novinkou je připojení Reprezentačního plesu k dobročinné akci Movember, která právě v den plesu končí. Výrazem zapojení se k akci je u mužů narostlý knír.

V Restauraci Hospoda v Lucerně bude až do ranních hodin k dispozici pestré menu studených i teplých jídel a originální míchaný nápoj „Drink VŠE“. Atmosféru restaurace oživí smyčcové kvarteto Bowbreakers.

Po celou dobu programu budou k dispozici 2 fotokoutky, kde budete moci zapózovat sami nebo ve skupince s dobovými rekvizitami. Zároveň každý návštěvník plesu si může odnést jednu vytištěnou fotografii.

Program ve velkém sálu skončí v 02:00 a v Music Baru a Restauraci v 05:00.