16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Hledat
Pokročilé hledání
24. dubna: Ženy o svém podnikání (xPORT)

Související stránky

V Česku se do podnikání pouští stále více žen. Jenže při pohledu po xPORTím open space to vypadá, že světu startupů stále dominují muži. Ženám nechybí neotřelé nápady ani nadšení. Čím to tedy je, že těch, které se opravdu pustí do podnikání, je jako šafránu? Možná jen potřebujeme trochu popostrčit, motivovat. Z příběhů dvou úspěšných "startupistek" načerpáte odhodlání rozjet i svůj byznys.

Hanka Maryšková začala péct svoje Čupčáky z Cakeland Cupcakes v roce 2013 po návratu z Londýna, kde jí tyto nazdobené muffiny okouzlily. Nyní peče nejen na objednávku, ale její výrobky můžete ochutnat i na trzích na Náplavce a ve vybraných kavárnách v Praze.

Kristýna Kottová je kreativní duší módní značky Veršatyl. Společně s Markétou Šebelovou ho založily v roce 2013, následně si úspěšně prošly inkubačním programem v xPORTu. Nadčasové střihy, kvalitní materiály, minimalismus a jednoduchá kombinovatelnost. To vše Veršatyl představuje.

Hance i Kristýně se podařilo překonat obavy a do podnikání se vrhly po hlavě. Byla ale jejich cesta vždy vystlaná růžemi? S čím vším se musí člověk vypořádat a kde nabrat odvahu?

Obě zavítají na VŠE v pondělí 24. dubna od 18:00 v RB 213 a rády se podělí nejen o svůj příběh, ale pomohou dobrou radou, jak ze snu o podnikání udělat skutečnost.

Více informací: https://www.facebook.com/events/1303097636439665/