16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Hledat
Pokročilé hledání
Den s VŠE – registrace

Související stránky

Blíží se Den s VŠE, tradiční setkání absolventů

 

V sobotu 4. listopadu se uskuteční již tradiční „Den s VŠE“, neboli společenské setkání absolventů Vysoké školy ekonomické v Praze, a to od 15:00 do 22:30 hod.

Cílem události je především možnost setkání s bývalými spolužáky a učiteli, navázání nových kontaktů, ale i seznámení se s vizí vývoje a strategickými záměry VŠE. Na programu jsou mimo jiné prohlídka nových prostor prodejny ekonomické literatury a renovované knihovny, panelová diskuse, ve které vystoupí rektorka VŠE i děkani jednotlivých fakult, nebo odborná přednáška Ing. Petry Pospíšilové, prezidentky Komory daňových poradců České republiky.

O bohatý kulturní program se postarají Symfonický orchestr VŠE, divadelní soubor S bojkou v zádech, finalisté soutěže VŠE hledá talent a na setkání vystoupí dokonce i kapela absolventů z roku 1979 "Míchačky betonu". A těšit se můžete také na gastronomický zážitek.

V rámci interaktivní části si Centrum tělesné výchovy a sportu připravilo společenský biatlon. Jak se cítí na střelnici Gabriela Koukalová nebo Ondřej Moravec, si můžete vyzkoušet v naší VŠE biatlonové aréně. Doporučené oblečení - společenský oblek. Čeká vás také koutek virtuální reality, kde si můžete vyzkoušet první českou hru ve virtuální realitě - Blue Effect. Zažijete unikátní zážitek v podobě ponoření se do atmosférického sci-fi prostředí.

Kompletní program a informace o ceně vstupného a registraci na letošní ročník najdete zde.