23. listopadu: semifinále soutěže VŠE hledá talent

23. listopadu 2017 od 19:00 hod. se uskuteční již sedmý ročník oblíbené soutěže, VŠE hledá talent, do které se mohou přihlásit studenti, absolventi i zaměstnanci VŠE.

Škola má tisíce studentů, absolventů i pedagogů. Jsou mezi nimi úspěšní sportovci, tanečníci, hudebníci, komici a další. Cílem této soutěže je ocenit talent, který zůstává v porovnání se zaměřením VŠE poněkud v pozadí.

Finalisté soutěže vystoupí na reprezentačním Plese VŠE, který se bude konat 6. prosince 2017 v pražské Lucerně a Lucerna Music Baru.

Navíc budou ohodnoceni velmi zajímavými finančními cenami, které do soutěže věnují partneři celé akce.

Ukažte, že ekonomové jsou schopní i v jiných oborech a předveďte své umění a talent před plnou Lucernou. Zúčastnit se soutěže se určitě vyplatí. I když nevyhrajete, otevírají se vám zajímavé možnosti. Účastníci soutěže mají příležitost vystupovat na významných akcích v průběhu celého roku: Majáles, akce České spořitelny, Den s VŠE a další.

Harmonogram:

1. kolo soutěže

• proběhne 18. listopadu 2017 ve Vencovského aule na VŠE
  • konkrétní termín bude upřesněn a soutěžící obesláni emailem
  • 1. kolo je pro diváky uzavřeno

Semifinále

• proběhne 23. listopadu 2017 ve Vencovského aule na VŠE od 19:00 hod.
  • Semifinále je pro diváky otevřeno – přijďte se podívat a podpořit účastníky.

Finálový večer

• proběhne 6. prosince 2017 v pražské Lucerně.
  • Do finále postoupí nejlepších pět účinkujících. Přímo v Lucerně bude vyhlášen absolutní vítěz soutěže a všem pěti finalistům budou předány ceny.

Staňte se fanoušky soutěže VŠE hledá talent na Facebooku a sledujte aktuální dění.