Změna hesla

Pro přístup k této stránce musíte být přihlášeni do Vašeho osobního účtu. Pokud ještě nemáte účet vytvořen, registraci do databáze Absolventi VŠE provedete zde. Pokud jste zapomněli své přihlašovací heslo, nastavte si nové zde.

Aktivační odkaz byl odeslán na váš e-mail.

V případě, že ve své e-mailové schránce nemůžete e-mail nalézt, podívejte se i do složek SPAM, nevyžádaná pošta apod., e-mailový klient mohl e-mail špatně zatřídit. Doručení e-mailu může někdy trvat i několik desítek minut.

Pokud máte přesto s potvrzením e-mailu problémy, kontaktujte prosím z e-mailu, na který byla registrace provedena koordinátorku spolupráce s absolventy Ing. Lucii Bohmovou.

Přihlášení proběhlo úspěšně, bohužel ovšem dosud nebyl potvrzen e-mail ověřující platnost Vaší e-mailové adresy ().

V případě, že ve své e-mailové schránce potvrzující e-mail nemůžete nalézt, můžete si nechat poslat nový. Nezapomeňte se podívat i do složek SPAM, nevyžádaná pošta apod. e-mailový klient mohl e-mail špatně zatřídit.

Pokud máte přesto s potvrzením e-mailu problémy, kontaktujte prosím z e-mailu, na který byla registrace provedena koordinátorku spolupráce s absolventy Ing. Lucii Böhmovou.

Zadejte přihlašovací údaje pro přístup k nastavení Vašeho účtu:

Zapomenuté heslo si můžete nechat zaslat na této stránce. V databázi je celkem $celkemZaznamu absolventů VŠE, z toho $celkemZaznamuSouhlas dalo souhlas se zveřejněním alespoň části svých osobních údajů.

"; ?>