Pozvi své spolužáky do Portálu

Dejte vědět svým přátelům o Absolventském portálu VŠE

Pozvěte své přátele do Absolventského portálu, jednoduchým způsobem můžete poslat pozvánku svým přátelům a bývalým spolužákům, stačí zadat jejich e-mail.

Pro odeslání pozvánky klepněte zde.

Absolventský portál je komunikační a kontaktní platforma,

na které primárně budujeme síť absolventů VŠE. Slouží především k udržení kontaktu s vaší alma mater a vašimi spolužáky. Zároveň podporuje spolupráci s učiteli a studenty na VŠE. Můžete se zde také registrovat na nejrůznější odborné, společenské, kulturní i sportovní akce, které pro vás připravujeme. Díky nastavení Absolventského portálu vám neunikne žádná novinka.

Zajímá Vás, kde pracují vaši spolužáci? Jaké akce pro absolventy chystáme? Chcete spolupracovat s fakultou? Nebo najít ztracenou lásku?

Díky Absolvenstkému portálu můžete mít přehled o VŠEm.

CO  VŠECHNO NA PORTÁLU NAJDETE?

• Své spolužáky a jejich profily
  • Přehled absolventů VŠE a společností, kde pracují
  • Přihlašování na networkingové, odborné a společenské akce pro absolventy
  • Registrace do fakultních programů dle fakult
  • Možnosti spolupráce s VŠE, fakultami či studenty (jako např. mentoring, přednáška, vedení/oponování závěrečné práce, odborná praxe/stáž, networking atd.)
  • Nabídky kurzů, MBA studia a celoživotního vzdělávání na VŠE
  • Poradenské aktivity a nabídky pracovních příležitostí ze strany VŠE a spolupracujících firem
  • Absolventský zpravodaj
  • Novinky z VŠE
  • Kalendář akcí VŠE

Aktualizujte si svůj profil, aby mohli spolužáci najít i vás, vyměnit si s vámi pár zpráv, nebo aby vás mohla oslovit ke spolupráci třeba i vaše fakulta.

Ke svému profilu můžete nahrát fotku, uvést krátké představení, doplnit obor vaší vedlejší specializace a mnoho dalšího.

Doufáme, že se vám Portál bude líbit a budete díky tomu s námi častěji v kontaktu. Budeme rádi za zpětnou vazbu.
Těšíme se na setkání na některé z našich akcí.

Absolventské centrum VŠE
Kontakt: alumni@vse.cz