Pomáháme správným lidem na správná místa.
RPC

Práce na míru

Switch to English

Chyť svou ŠANCI na trhu práce

Maximalizujte své šance na trhu práce díky aplikaci ušité přímo na míru nejlepší ekonomické škole. Hledání práce nebylo nikdy jednodušší.

Získáte práci přesně pro vás! Jak?

Práce na míru

Moderní, jednoduchý, cool! Navíc nic neplatíte! Stačí se zaregistrovat a můžete dostávat nabídky práce, brigád i placených stáží přímo na míru od našich partnerů. Práce na míru pomáhá studentům i absolventům.

Další výhodou Práce na míru je navázání na veletrh pracovních příležitostí Šance.

Váš osud je jen ve vašich rukách a sami si diktujete budoucnost. Zde se můžete přihlásit:

Součástí Práce na míru je zkrácená verze standardního HR testu osobnostních typů MBTI. Vyplnění by vám nemělo zabrat více než 3 minuty. Díky této novince získáte zkušenost s podobným typem osobnostního testu, který vás může potkat u většiny pracovních pohovorů a můžete předem znát svůj výsledek vyhodnocení tohoto typu testování.
Věříme, že tuto možnost shledáte přínosnou.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na emailu rpc@vse.cz.

Zásady ochrany osobních údajů
Odhlášení z odběru pracovních nabídek