20.5.2018 - 30.6.2018 - Programy MBA v angličtině a francouzštině

Registrace do centrální databáze absolventů VŠE

Prosíme o podrobné vyplnění informací, díky kterému může být naše komunikace s Vámi více cílená a relevantní.

Osobní údaje

Ulice č. o/p
PSČ

Informace o zaměstnání

Ostatní údaje

(rozlišuje malá a velká písmena)

CAPTCHA Image

* Povinné údaje

Svou registrací uděluji souhlas s poskytnutím výše uvedených osobních údajů pro potřeby Vysoké školy ekonomické v Praze a jejích útvarů, a to za účelem mého dalšího oslovování v rámci spolupráce s absolventy. Veškerá osobní data budou chráněna v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou.