Hledat
Pokročilé hledání
Ples VŠE 2016

Související stránky

Šestý ročník společenské akce Reprezentační ples VŠE navazuje na obnovenou tradici plesů školy. Absolventi měli možnost získat vstupenku na ples v rámci členství v Klubu absolventů.

Reprezentační Ples VŠE 2016 se konal ve stylu 1. republiky dne 30. listopadu 2016.

VŠE se zároveň v roce 2016 připojila k akci Movember.

dsc_3034

 

Krátce k programu plesu:
Brány pražské Lucerny se otevřely ve středu 30. listopadu 2016 v 19 hod. Ples byl slavnostně zahájen o hodinu později. Úvodu se ujal symfonický Orchestr VŠE, který zahrál vídeňské valčíky k poslechu a tanci. Programu ve Velkém sále dominovalo vystoupení pěti finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT 2016. Celý večer ve Velkém sálu doprovázel k tanci Big band Vladislava Brože.

V Lucerna Music Baru zněly disko a latino rytmy. V Restauraci Hospoda v Lucerně bylo až do ranních hodin k dispozici pestré menu studených i teplých jídel a originální míchaný nápoj „Drink VŠE“.

Více o Reprezentačním plesu VŠE vám prozradí stránka www.plesvse.cz.

Zavzpomínat na skvělou atmosféru Plesu VŠE 2012 můžete prostřednictvím videa. Pro ty, kteří na plese nebyli, může být video zároveň pozvánkou na příští ročník.

 

 

 

 

 

Ples končil v ranních hodinách v Music baru, kde měli možnost i ty nejvytrvalejší tanečníci předvést své umění téměř do svítání.
Fotografie z plesu jsou ke shlédnutí na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/PlesVSE/photos/?ref=page_internal

Budeme se na Vás těšit i příští rok.