Získejte MBA na Fakultě podnikohospodářské VŠE

Získejte MBA na Fakultě podnikohospodářské VŠE, jediné v ČR v elitním klubu 1% nejlepších byznys škol světa

V Mezinárodním exekutivním MBA programu na FPH VŠE získáte kompetence efektivně aplikovat získané teoretické znalosti vycházející z široké odborné základny prestižní univerzity zohledňující nejnovější trendy manažerské praxe. Kvalitní manažerské vzdělání předurčuje absolventy k zastávání nejvyšších manažerských pozic a významně rozšiřuje jejich interdisciplinární dovednosti.

Studium MBA na FPH VŠE je postaveno na unikátním individualizovaném přístupu a práci v mezioborových a mezinárodních minitýmech orientovaných na řešení reálných manažerských situací v bezprostředním kontaktu s mentorem. V Eduniversal Best Masters & MBA mezinárodním žebříčku je tento studijní program opakovaně řazen k nejlepším v regionu střední a východní Evropy, zejména díky výši příjmů svých absolventů, reputaci a příležitostem kariérního postupu. Vyberte si mezi plně anglickým nebo česko-anglickým programem a registrujte se ještě dnes.

Proč studovat MBA na FPH VŠE

Profil žadatele a přijímací dokumentace

• ukončené vysokoškolské vzdělání (alespoň bakalářské studium), minimálně 2 roky profesionální praxe
  • prokázaná znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2