Zpravodaj

Zima 2020
Pozvěte své přátele do nového Absolventského portálu. Hledáte v databázi absolventů vaše spolužáky, kamarády či ztracenou lásku a nemůžete někoho najít? Dejte vědět ostatním i vy o novém Absolventském portálu. Můžete jim poslat jednoduchým způsobem pozvánku, stačí pouze zadat jejich email – klepněte zde. Více podrobností se můžete dočíst v tomto vydání zpravodaje, který je ke stažení ve formátu .pdf zde.


Léto 2020
Představujeme Vám nový Absolventský portál VŠE! Více podrobností se můžete dočíst v tomto vydání zpravodaje, který je ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Zima 2019
V tomto čísle se můžete dočíst podrobnosti o chystaných Absolventských středách, které jsou každou středu od 18:00 na VŠE. Na Absolventském večeru VŠE (9. listopadu) se zimní vydání zpravodaje rozdávalo i v tištěné podobě. Časopis je ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Léto 2019 
V roce 2019 se uskuteční další Absolventský večer VŠE, který se bude konat v sobotu 9. listopadu 2019, více se dozvíte v tomto čísle zpravodaje. Časopis je ke stažení ve formátu .pdf zde.


Zima 2018
V tomto čísle se můžete dočíst podrobnosti o chystaných Absolventských středách, které jsou nyní dvakrát do měsíce. Na Absolventském večeru VŠE (10. listopadu) se zimní vydání zpravodaje rozdávalo i v tištěné podobě. Časopis je ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Léto 2018
V roce 2018 se uskuteční první Absolventský večer VŠE, který se bude konat v sobotu 10. listopadu 2018, více se dozvíte v tomto čísle zpravodaje. Časopis je ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Zima 2017
Během akce Den s VŠE byl rozdáván zpravodaj v tištěné formě. Pro ty, kteří se Dne s VŠE neúčastnili, je i ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Léto 2017

V tomto vydání časopisu se můžete dočíst, co se stalo v uplynulém akademickém roce 2016/2017. Také se můžete dočíst o sportovních i vzdělávacích kurzech, na které se mohou přihlásit i absolventi. Časopis je ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Zima 2016 
Během akce Den s VŠE byl rozdáván zpravodaj v tištěné formě. Pro ty, kteří se Dne s VŠE neúčastnili, je i ke stažení ve formátu .pdf zde.

 

Léto 2016
V tomto čísle se můžete dočíst podrobnosti z letního semestru akademického roku 2015/2016. VŠE  zahájila řadu nových zajímavých projektů. V lednu proběhl na VŠE první ročník veletrhu pražských veřejných vysokých škol. V lednu byly také otevřeny čtenářské koutky, které díky partnerství VŠE, vydavatelství Economia a společnosti KPMG denně nabízejí tištěné Hospodářské noviny. V rámci absolventských aktivit se v březnu vůbec poprvé sešel klub absolventů VŠE žijících v Rakousku. Podnikatelský akcelerátor xPORT VŠE v květnu uspořádal nultý ročník Startup Festivalu určený nadějným podnikatelským projektům a zájemcům o ně. Zpravodaj je Vám ve formátu .pdf k dispozici zde. Na další číslo se můžete v tištěné podobě těšit na podzim na Dni s VŠE v sobotu 12. listopadu.

 

Zima 2015 
Den s VŠE byl v roce 2015 přesunut zpět na zimní termín. Během akce byl rozdáván zpravodaj v tištěné formě. Pro ty, kteří se Dne s VŠE neúčastnili, je i ke stažení ve formátu .pdf zde. V zimním čísle Zpravodaje ZIMA 2015 se můžete dozvědět o novinkách na VŠE i na jednotlivých fakultách.

 

Léto 2015 
V letním čísle věnovaném Dnu s VŠE se můžete dočíst podrobnosti o novém projektu xPORT Business Accelerator, který pomáhá podnikatelské nápady přetavit do produktu. Zpravodaj je Vám ve formátu .pdf k dispozici zde.

 

Zima 2014 
V uplynulém roce jsme připravili mnoho tradičních i jedinečných příležitostí pro setkání s absolventy. Mezi tradičními akcemi nechyběl Den s VŠE, Ples VŠE a v závěru podzimu „absolventské středy“. Tento ročník cyklu středečních přednášek, na které jednotlivé fakulty zvou významné odborníky z praxe, byl zvláště úspěšný. Významných událostí se dočkáme i v příštím roce. Již v lednu 2015 otvíráme podnikatelský akcelerátor xPORT VŠE Business Accelerator. O tomto projektu i dalších novinkách z VŠE si přečtete na následujících stranách Zpravodaje, který je ve formátu .pdf k dispozici zde.

 

Léto 2014 
Speciální letní číslo, které je opět věnované odbornému a společenskému setkání absolventů Den s VŠE. Můžete se dočíst podrobnosti o novém vedení Vaší Alma mater. Dozvědět se také můžete novinky o každé fakultě i akcích, které pro absolventy chystáme v dalším semestru. Zpravodaj je Vám ve formátu .pdf k dispozici zde.

 

Zima 2013 
Přinášíme Vám další číslo Zpravodaje pro absolventy. V časopisu se dozvíte o zajímavých akcích, které jsme pro Vás připravili i které chystáme na následující semestr. Zpravodaj je Vám ve formátu .pdf k dispozici zde.

 

Léto 2013 
Speciální letní číslo, které je věnované odbornému a společenskému setkání absolventů Den s VŠE při příležitosti 60. let výročí od založení VŠE. Dozvědět se můžete novinky o každé fakultě i akcích, které pro absolventy chystáme v dalším semestru. Zpravodaj je Vám ve formátu .pdf k dispozici zde.

 

Zima 2012 
Zpravodaj pro absolventy je již tradiční publikací informující o dění na Vysoké škole ekonomické v Praze. Naleznete v něm informace o minulých akcích a zároveň pozvánku na společenské události a aktivity plánované v tomto roce. Věřím, že kontakt s VŠE navážete právě v roce 2013, kdy Vaše Alma Mater slaví 60 let výročí od svého založení. Zpravodaj je ve formátu .pdf k dispozici zde.


Léto 2012 
Připravili jsme pro Vás další číslo Zpravodaje pro absolventy. I tentokrát se dozvíte o zajímavých akcích, které jsme pro Vás připravili i které chystáme na následující semestr. Zpravodaj je Vám ve formátu .pdf k dispozici zde.

 

Zima 2011
Druhé číslo Zpravodaje si v elektronické verzi můžete přečíst nebo stáhnout zde. Přejeme příjemné čtení.

 

Léto 2011 
Historicky prvního číslo Zpravodaje pro absolventy (nebo-li alumni newsletteru) je ke stažení zde.